Blog o AdWords, produktach Google, Usability, SEM, SEO

          Czy zastanawialiście się kiedyś jakby wyglądałyby  relacje międzyludzkie gdyby nie Facebook, Twitter, Myspace czy wiele innych portali społecznościowych, blogowisk , forów ?

          To właśnie dzięki tym kanałom komunikacyjnym możliwe jest porozumiewanie w obrębie całego globu ludzi o różnych kulturach wyznaniach czy kolorze skóry. Są to właśnie przykłady społecznych mediów, dzięki którym dochodzi do interakcji między internautami, przy użyciu nowoczesnych technologii jak: blogi, przesyłanie i dzielenie się muzyką, video, zdjęciami  grupy dyskusyjne, emaile, komunikatory.

Social media to wytwór społeczeństwa, dążenie do szeroko pojętej wymiany myśli i poglądów w sferze globalnej, otwarcie się na świat i możliwości które daje nam rozwijająca się technologia.

           Do opisania społecznych mediów najłatwiej podejść przez odniesienie się do mediów tradycyjnych, gdzie kierunek przekazu informacji jest jeden, my jesteśmy słuchaczami, obserwatorami , informacje do nas płyną i na tym koniec. Social media dają nam możliwość reagowania, komentowania a nawet publikowania informacji. Granica pomiędzy czytelnikiem a autorem zaciera się w sposób płynny. Przykładem może być udostępnianie użytkownikom np. Onetu czy Wyborczej możliwości komentowania publikowanych artykułów, w ten sposób tworzy się znacząca interakcja między autorem a czytelnikiem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Facebook , SEM